Wieczór panieński i kawalerski w Częstochowie – dlaczego Klub BRISTOL?

Ślub to jedno, a wieczór panieński lub kawalerski to osobne wydarzenie, o którym będziecie pamiętać jeszcze długo. Warto zaplanować jeden z tych magicznych wieczorów w przemyślany sposób, aby nie skończyło się tylko na nudnym spotkaniu przy przysłowiowym „piwie”. Chcesz zorganizować wieczór dla swojej koleżanki? A może chcesz sprawić, aby wieczór kawalerski Twojego najlepszego kumpla odbył się w najlepszej atmosferze? Podpowiadamy, jak z klasą zorganizować wieczór panieński lub kawalerski w Częstochowie.

Wieczór panieński w Częstochowie

Wieczory panieńskie są nieodłącznym elementem każdego ślubu. Przeważnie organizacja takiego wydarzenia należy do świadkowej. Jej celem powinna być organizacja najlepszej zabawy dla Panny Młodej oraz jej gości. Odpowiednio dobrze zorganizowany wieczór zaowocuje najlepiej spędzonym czasem. W Częstochowie do wyboru masz wiele możliwości, które znajdziesz poniżej:

  • Jeśli chcesz, aby przed pełnym emocji i imprez wieczorem przyszła Panna Młoda się zrelaksowała, możesz zapewnić jej wizytę w spa. Wykupcie wraz z dziewczynami pakiet masażu, przyjemną kąpiel i zabieg na twarz oraz dłonie. W przypadku, gdy przyszła Panna Młoda raczej stroni od takich rozrywek, możecie zabrać ją na godzinny lot balonem. W Częstochowie znajdziecie kilka firm, które organizują takie wycieczki.
  • Panna Młoda lubi rywalizację? Zamówicie Paintball! Kto powiedział, że to tylko rozrywka dla mężczyzn? Po rozgrywce i odświeżeniu się, zabierzcie przyszłą Pannę Młodą na przepyszne jedzenie do jednego z częstochowskich lokali. Świetnie sprawdzi się tutaj Piwiarnia Częstochowa, która zlokalizowana jest w tym samym miejscu, co nasz klub. Pamiętajcie, że w ramach organizacji wieczoru panieńskiego możemy dla Was przygotować również limuzynę z szampanem lub udostępnić naszego klubowego melexa. Do Waszej dyspozycji będzie również kierowca. Warto wówczas zastanowić się nad trasą przejazdu, bo podróż z pewnością zapadnie Wam w pamięci!
  • Oprócz powyższych rozrywek czas na puentę wydarzenia i element, który brawurowo podkreśli charakter wieczoru panieńskiego. Zosrganizujemy dla Was najlepszą imprezę w naszym klubie! Klub Bristol to wyjątkowe miejsce pod każdym względem. Świetna dyskoteka i mega klimatyczne miejsce. Warto zwrócić uwagę, że jest to nowy i przede wszystkim nowoczesny lokal z mega oprawą świetlną oraz muzyczną. Warto w naszym klubie zakończyć wieczór panieński przy muzyce, którą tego wieczoru idealnie skroi na miarę Waszych oczekiwań nasz Dj.

Wieczór kawalerski w Częstochowie

Wieczory kawalerskie – podobnie, jak wieczory panieńskie organizowane są najczęściej przez świadka Pana Młodego. Jak najlepiej zorganizować  wieczór kawalerski w Częstochowie? Na co warto zwrócić uwagę przy jego organizację i dlaczego niezwykle ważny jest wybór klubu, w którym spędzicie cały wieczór i noc na zabawie?

  • Wieczór kawalerski najlepiej zacząć od aktywnej rozrywki np. gokartów lub Paintballa. Dzięki temu rozruszacie i siebie, i przyszłego Pana Młodego. Oprócz tego w Częstochowie możecie pójść na strzelnicę, wypożyczyć quady lub udać się do escape roomu.
  • Po rozgrzaniu grupy kawalerskiej, ale w sumie nie tylko, warto wybrać się do dobrej restauracji, aby nabrać sił na resztę wieczoru. W Częstochowie znajduje się wiele restauracji, na które warto zwrócić uwagę, ale prawdziwie męskie jedzenie, które smakuje mocno ponadprzeciętnie zaserwuje Wam Piwiarnia Częstochowa. Niesamowite żeberka w opcji „porcja drwala” robią kulinarną robotę jak żadne inne danie. Fani pysznej golonki, czy świeżego, aromatycznego tatara również odnajdą w karcie menu Piwiarni Częstochowa sztosowe pozycje. Dla miłośników mięsa – kulinarny raj. Jeśli dieta któregoś z uczestników stroni od mięsa – rekomendujemy Wege Burgera … Pyszny!
  • Najedzeni i szczęśliwi? To teraz czas się odświeżyć – najlepiej zorganizować wszystko, tak abyście wszyscy odświeżyli się w tym samym budynku. Wówczas, jako organizator, masz nie tylko większą kontrolę nad grupą, ale i mniejszy stres, że nic się nie wysypie. Świetnym pomysłem jest również przygotowanie przyszłemu Panu Młodemu całego outfitu, aby czas odświeżenia był krótszy, a Pan Młody niezestresowany.
  • Po odświeżeniu się czas na wycieczkę. Na imprezę! Oczywiście możemy Wam pomóc w wynajmie limuzyny z szampanem lub oddać do dyspozycji naszego klubowego melexa. Zarówno wynajem samochodu, jak i melexa zawsze otrzymujecie w pakiecie z kierowcą. Nie musi więc martwić się, kto poprowadzi pojazd. Po zaplanowej wcześniej wycieczce objazdowej po najbardziej ruchliwych miejscach w naszym mieście kierujemy się do Klubu Bristol, w którym odbywają się niezapomniane imprezy. Kto wie? Może akurat imprezę odwiedzi gwiazda, która w trakcie wydarzenia zagra swój koncert? Odwiedzili nas już m.in. TEDE, C-BOOL, czy SARIUS. Bristol połączony jest z osławioną już w Częstochowie i wcześniej wspomnianą Piwiarnią, gdzie – przed wejściem na salę - napijecie się najlepszego i zawsze świeżego napoju bogów. Później pozostaje już tylko delektowanie się imprezą, jakiej próżno szukać w innych miejscach na częstochowskiej mapie klubowej. Najpiękniejsze kobiety, które cyklicznie odwiedzają nasze imprezy Ladies Night już regularnie goszczą w naszym klubie. Z pewnością zabawa w ich towarzystwie uatrakcyjni Wasz wieczór. Organizacja wieczoru kawalerskiego? Bristol jest jednym z najlepszych takich miejsc w Częstochowie.

Wieczór panieński i kawalerki może przebiegać na wiele różnych sposobów. Z pewnością warto wziąć pod uwagę nie tylko swoje upodobania, ale w szczególności upodobania Pary Młodej. Wybór nie jest ograniczony, bo dziś masz do dyspozycji naprawdę wiele możliwości, z których z pewnością warto skorzystać. Klub Bristol jest jedną z nich, Częstochowa to miasto wielu opcji imprezowych w jednym miejscu, czego jesteśmy najlepszym dowodem. Warto o nich pomyśleć. Zapraszamy!

Wieczór Panieński / Kawalerski

Organizacja:

Wybierz swój wariant

Data:

Zapytaj o wolny termin

Czas imprezy:

22:00-4:00

Lokalizacja:

Klub Bristol

Szybki kontakt:

+48 508 380 760