img

KLUB BRISTOL CZĘSTOCHOWA

BRISTOL | PRESTIGE | ELEGANCE | MUSIC
Ul. Kopernika 16/18 | Częstochowa

Kluby Częstochowa

Pragniesz udać się ze znajomymi do najlepszego klubu w Częstochowie, ale kompletnie nie wiesz, na który z nich warto zwrócić uwagę? Koniecznie sprawdź, które imprezy są najczęściej odwiedzane na imprezowej mapie Częstochowy. Wszystko po to, by nie spędzić nudnego wieczoru. Klub Bristol to gwarancja najlepszej zabawy i z pewnością jest jednym z miejsc, których poszukujesz. Znajdujący się  przy ul. Kopernika 16/18 w Częstochowie - Klub Bristol - to stosunkowo nowe miejsce, ale już znalazło uznanie wśród większości mieszkańców poszukujących takiej formy rozrywki. Klub rozpoznawany jest, jako wyborny i elegancki punkt imprezowy.

 

Kluby muzyczne w Częstochowie – Postaw na Bristol

 

Jeśli szukasz naprawdę dobrej, ekskluzywnej dyskoteki premium połączonej z możliwością zamówienia najlepszych - idealnie smakujących drinków, a także opcją zamówienia najlepszych dań do swojej loży - koniecznie wybierz się do Klubu Bristol. Wyjątkowo i z klasą. Tak spędzisz tam czas, bo jedne z najlepszych imprez odbywają się właśnie przy ul. Kopernika 16/18 w Częstochowie. Jesteśmy przekonani, że zakochasz się w tym klimatycznym miejscu. Sam wybierz, czy pragniesz degustować świeże piwo wysokiej jakości, czy jednak preferujesz drinki lub czysty alkohol premium. A może pragniesz zabawić się podczas koncertów, których w Bristolu również nie brakuje? Gościmy gwiazdy z pierwszych stron gazet, które podczas wizyt na naszych imprezach grają około godzinne koncerty. Każdy klient Klubu Bristol znajdzie u nas element imprezowy, który spełni jego oczekiwania. Czego można spodziewać się w kontekście muzyki, która płynie z najwyższej jakości nagłośnienia? Zdecydowanie przeważają gatunki dance, house, club, R&B, czy hip hop. Nie brakuje jednak innych stylów muzycznych, o czym informujemy zawsze przed organizowaną imprezą. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie na najbliższy weekend i zdecyduj, którą imprezę wybierasz?

 

Kiedy już wybierzesz się do naszego Klubu, możesz liczyć, że potraktujemy Cię jak gościa premium. To kolejny wyróżnik, na który zwraca uwagę coraz więcej naszych gości. Warto dodać, że często naszym imprezom towarzyszą dodatkowe atrakcje, tj. pokazy taneczne, występy artystyczne, czy goście specjalni spoza branży muzycznej. Często – przed imprezą – każdy z naszych gości otrzymuje darmowego drinka, który nie tylko smakuje i wygląda wybornie, ale również rozluźnia i pozwala wkręcić się w imprezowe emocje. Klub Bristol rozpoznawalny jest już w Częstochowie, jako miejsce, w którym weźmiesz udział w imprezie tematycznej. Cykl takich imprez, jak np. Ladies Night, czy Space Party to już imprezowa klasyka, która na stałe zagościła w kalendarzu wielu częstochowian. Uwaga! Na każdej imprezie obowiązuje dress code. Sprawdź, czy wybrane wydarzenie odbędzie się w klimacie elegant, czy może casual

 

Dlaczego jeszcze warto wybrać się do Klubu Bristol?

 

Wybierając się do Bristolu, możesz skorzystać z całej infrastruktury, jaka towarzyszy temu miejscu. Część klubowa to nie wszystko! Przed imprezami, które zazwyczaj startują o godz. 22:00, warto odwiedzić Piwiarnię Częstochowa i spróbować najlepszego, świeżego piwa. Porozmawiaj spokojnie ze swoimi znajomymi, zanim wspólnie oddacie się imprezowej atmosferze i maksymalizacji endorfin za sprawą najlepszej muzyki i elementów świetlnych na parkiecie.

 

Klub Bristol to miejsce, które podczas jednej imprezy może gościć mocno ponad 400 osób, a latem nasi goście mogą skorzystać dodatkowo z ogródka letniego. W każdy weekend możesz posłuchać muzyki, którą zawsze starannie dobiera nasz DJ Szuwax. Często nasz klub odwiedzają inni Dj’e, których sety z tego miejsca możecie odsłuchać również na ich kanałach YouTube. Taka strategia gwarantuje zachowanie różnorodności i daje nam pewność, że każdy z Was znajdzie tu coś dla siebie. Oprócz takiej muzyki, klubowicze mogą bawić się również podczas wspomnianych wcześniej koncertów, które organizowane są cyklicznie. Wszystko to sprawia, że Klub Bristol jest jednym z chętniej odwiedzanych klubów na terenie Częstochowy. Organizujemy też bardzo dużo wieczorów panieńskich, czy kawalerskich, a także imprezy okolicznościowe. Dlatego – warto dokonać wcześniejszej rezerwacji, jeśli planujesz zorganizować podobne wydarzenie.

 

Będąc w Częstochowie, nie możesz ominąć tego miejsca!